Gigantoonz

Gigantoonz is één van de grote successen van Play’n Go. De gokkast draait om monsters en de afgelopen tijd zijn er meerdere opvolgers van de bekende gokkast gelanceerd. Ondanks dat er nu meerdere varianten online zijn blijft de Gigantoonz gokkast een groot succes. Spelers wereldwijd gokken graag op deze machine en zetten regelmatig hun geld erop in. Ben je benieuwd of de monsters van Gigantoonz jou ook weten te charmeren? Je leest er alles over in onze Gigantoonz review.

Spelen voor geld:
  • LuckyMax casino
    Welkomstbonus
    100% tot € 4.000
    Speel nu
  • Wunderwins casino
    Welkomstbonus
    300% tot € 1.650
    Speel nu
  • Simple casino
    Welkomstbonus
    200% tot € 600
    Speel nu
  • ParadisePlay casino
    Welkomstbonus
    200% tot € 600
    Speel nu
Algemene informatie
Provider: Play'n Go
Uitgebracht: 27-01-2022
Features: Cascading reels, Cluster Pays, Level Up, Mega symbolen, RTP range, Symbolen wissel, Wild
Slot informatie
Return to Player (RTP): 94.25%
Volatiliteit: Hoog
Soort Type: Video Slots
Layout: 8-8
Gokkast features
Minimale inzet: € 0,20
Maximale inzet: € 100
Maximale winst: x 4.000 je inzet
Winlijnen: Cluster pays

Ontdek de opvolger van Reactoonz met Gigantoonz

Play’n Go weet als geen ander hoe ze een succesvolle online gokkast tot op de bodem kunnen uitmelken. Ondanks dat ze het thema natuurlijk gekopieerd hebben van Reactoonz 2 weten ze wel weer opnieuw een fantastische gokkast neer te zetten. Dit is toch ook wel de kracht van Play’n Go.

Gigantoonz lijkt natuurlijk veel op het originele spel qua uitstraling en monsters. Toch hebben ze er alles aan gedaan om er een unieke mix van te maken. Zo hebben ze ideeën uit de Dr Toonz gokkast gehaald en deze gecombineerd in deze nieuwe variant op de populaire gokkasten.

Het spel wordt gespeeld op een groter speelveld namelijk 8×8 en het doel is om in clusters identieke symbolen te combineren. Als je minimaal zes dezelfde symbolen bij elkaar weet te zetten, dan heb je een winnende combinatie te pakken. Eén van de grote verschillen met voorheen is dat de opzet er iets netter uitziet. De gokkast is minder schreeuwerig en hierdoor behoud je als speler wat beter het overzicht.

Winnende combinaties verdwijnen uit het spel

Gigantoonz werkt met zogenaamde Cascading wins. Dit betekent dat als je een winnende combinatie maakt deze uit het speelveld verwijderd wordt. Op de plek waar de symbolen eerst stonden komt weer een ander symbool. Je maakt dankzij de andere symbolen kans om meerdere winnende combinaties te maken. De Gigantoonz slot zorgt met een beetje geluk dus voor uitgebreide uitbetalingen en winsten.

Eén van de grote pluspunten van deze versie van het bekende spel zijn de mega symbolen. Deze kunnen op willekeurige momenten gedraaid worden. Soms is een mega symbool slechts 2×2, maar het is zelfs mogelijk om deze 7×7 te maken. Dankzij de mega symbolen maak je kans op een grote winnende combinatie.

Uiteraard zijn er nog meer mogelijkheden om te winnen. Zo kom je in het spel zogenaamde Quantum Wilds tegen. Dit zijn eigenlijk slapende wild symbolen die ineens verschijnen als je geen winnende combinatie gemaakt hebt. Je krijgt een soort gratis re-spin met vijf tot tien quantum wilds. Met een beetje geluk win je deze ronde wel. Het spel geeft je dus eigenlijk elke ronde een extra kans om te winnen.

Quantum meter vullen met winnende symbolen

Uiteraard probeer je Gigantoonz te winnen vanwege de geldprijzen die eraan vast zitten. Maar er is nog een reden om te winnen. Elke keer als je een winnende combinatie maakt of wint met mega symbols zie je de Quantum meter oplopen. De meter is voorzien van 4 levels. Elke keer als de meter vol is ga je een level omhoog.

Als de meter volledig gevuld is activeer je een bonus feature. Er zijn verschillende bonus features en vaak worden deze willekeurig geactiveerd. Dit is een beetje afhankelijk van je bonus level in het systeem.

De eerste bonus die je activeert na gemiddeld 25 rondes is Disintegration. Hierbij selecteert de gokkast vier random symbolen en deze worden uit het spel verwijderd. Er blijven zo minder varianten van de symbolen over, waardoor je winnende combinaties maakt.

De tweede feature is Metamorphosis hierbij wordt één random symbool vervangen in een ander symbool. Dit is inclusief mega symbolen. Een aantal mega symbolen kunnen dan ineens meer waard worden.

De derde feature is Radiation hierbij worden er 1 tot 4 mega symbolen aan het spel toegevoegd. Daarnaast worden er nog 2 tot 4 Quantum wild bijgevoegd. De kans op een big win is nu extra groot.

De laatste bonus feature is de Gargantoonz modifiers. De mega symbolen veranderen nu in mega Gargantoonz. Je activeert er minimaal drie. Daarnaast worden ze niet weggehaald bij een winnende combinatie. Je kan hierdoor meerdere re-spins activeren. De meeste spelers winnen eigenlijk vooral met de leuke features. Vooral door de hoge volatiliteit van de machine win je met het grid slot eigenlijk vrij weinig.

How to: Gigantoonz spelen

Benodigde tijd: 3 minuten

  1. Bezoek een online casino met Gigantoonz

    Je vindt de game bij de online slots in het casino.

  2. Selecteer onderin je inzet

    Je kan uit verschillende inzetten kiezen in het casino.

  3. Druk op de spin knop om de machine te laten draaien

    De groene spin knop zorgt ervoor dat de machine in beweging komt en de wezentjes in het spel verschijnen.

  4. Speel symbolen weg uit het speelveld

    Elke cluster die je maakt is goed voor een winnende combinatie en hiermee verdwijnen er weer symbolen uit het spel. Met een beetje geluk win je meerdere keren achterelkaar.

Speel Gigantoonz in het online casino

Er is misschien weinig veranderd in tegenstelling tot het originele spel. Toch valt er genoeg te beleven. Helemaal als je 10 Quantum wilds activeert en je meerdere keren de symbolen weet weg te spelen. De gameplay in het casino is absoluut een feestje om mee te maken. Je moet nu alleen nog proberen de features te activeren want hier wordt pas echt je geld verdeeld!

LuckyMax casino
Welkomstbonus
100% tot € 4.000
Free spins
300 free spins
Wunderwins casino
Welkomstbonus
300% tot € 1.650
Free spins
300 gratis spins
Simple casino
Welkomstbonus
200% tot € 600
Free spins
ParadisePlay casino
Welkomstbonus
200% tot € 600
Free spins
250 gratis spins
30bet casino
Welkomstbonus
100% tot € 1.000
Free spins
100 gratis spins

Overzicht symbolen

Symbolen6x7x8+x10+x12+x14+x17+ x21+ xx25+x30+
Rode Gigantoonz241040401002004002.500
Roze Gigantoonz1246102040100250800
Groene Gigantoonz0,811,626102550150400
Gele Reactoonz0,811,21,645154080200
Blauwe Gigantoonz0,60,611,434102560100
Licht blauwe Gigantoonz0,60,611,4236102040
Paarse Gigantoonz0,40,40,611,21,624820
Bruine Gigantoonz0,40,40,611,21,624820
Donker groene Gigantoonz0,20,20,40,811,21,62610
Gele ronde Gigantoonz0,20,20,40,811,21,62610
Quantum BolWild symbool

Voordelen en nadelen

Voordelen
  • Leuke features
  • Hoge variantie
  • Herkenbaar spel
Nadelen
  • Kleine prijzen

Veelgestelde vragen over Gigantoonz

Is Gigantoonz een aanrader om te spelen?

Ja, zeker weten als je Reactoonz leuk vond om te spelen.

Kan je de gokkast via je mobiele telefoon spelen?

Ja hoor dit is geen enkel probleem.

Is het een lastig spel om te spelen?

Nee, het wijst zich vanzelf.